Školíme

Jsme jedním z největších poskytovatelů certifikačních SAFe školení na území České republiky a Slovenska. Při školení aplikujeme metodu “aktivního učení”, která předpokládá zapojení se všech účastníků do učícího procesu - aktivní využití školících materiálů, zapojení do individuální i týmové práce

online veřejné kurzy živě
privátní / firemní kurzy
kurzy na míru

Jednotlivé kurzy

SAFe Advanced Scrum Master

Jak efektivně aplikovat principy SAFe® a zajišťovat spolupráci mezi týmy.

3 dopoledne nebo 2 dny

Detail školení

Agile Product Management

Úspěšně rozvíjejte produkty s využitím agilních principů a technik.

SAFe DevOps

Jak překonat bariéru mezi vývojovými týmy a provozem s využitím lean-agile principů.

3 dopoledne nebo 2 dny

Detail školení

SAFe for Teams

Co znamená ART a jak v něm efektivně používat agilní principy.

3 dopoledne nebo 2 dny

Detail školení

Základy OKR (Objectives and Key Results)

Moderní technika plánování v době digitalizace a implementace agilních principů ve společnostech

Leading SAFe

Porozumějte metodickému rámci SAFe® a naučte se, jak využívat jeho principy při implementaci agility ve vaší firmě.

3 dopoledne nebo 2 dny

Detail školení

SAFe Scrum Master

Naučte se plnit roli Scrum Mastera v kontextu celé firmy.

3 dopoledne nebo 2 dny

Detail školení

SAFe Product Owner / Product Manager

Jak efektivně vykonávat roli Product Ownera nebo Product Managera.

3 dopoledne nebo 2 dny

Detail školení

SAFe Release Train Engineer

Porozumějte roli Release Train Enginee a procesům na úrovni ART.

Lean Portfolio Management

Upravit a budovat portfolio management podle lean-agile principů.

3 dopoledne nebo 2 dny

Detail školení

SAFe je znalostní báze, zdroj inspirace

Metodický rámec SAFe je v současnosti nejrychleji se rozvíjející znalostní báze obsahující zkušenosti a best practices z implementací business agility po celém světě. Tento metodický rámec doporučuje postupnou implementaci jednotlivých agilních praktik na úrovni agilních týmů, agilních programů a nakonec i celých portfolií změnových aktivit, postupné získávání zkušeností, učení se tak, až se nové vzorce chování stanou opravdovou součástí firemní kultury.

Otázky a odpovědi

Jaký kurz je vhodný pro mně?
Můžete vybírat mezi certifikačními a necertifikačními kurzy. Certifikační kurzy jsou zaměřené na detailní znalosti a jsou určeny vždy pro konkrétní role ve vaší organizaci. Necertifikační kurzy jsou určené p ro rychlé seznámení se s metodickým rámcem SAFe. Podrobnější informace o tom, jak si zvolit správný kurz, najdete také v článku "Které SAFe školení je vhodné pro mně?".
Jak probíhá online školení?
Online školení probíhá vždy živě, tedy instruktor vás provází po celou dobu školení. Při výuce využíváme Zoom pro účely audio/video konference a pro práci v týmech, pro účely týmové práce pak využíváme Miro, K ahoot a Poll Everywhere.
Potřebuji pro účast na školení nějaký speciální software?
Nepotřebujete. Všechny nástroje, které v průběhu online kurzů používáme jsou k dispozici v prostředí libovolného webového prohlížeče.
V jakých jazycích probíhá výuka?
Výuka probíhá v českém jazyce, v rámci privátních/firemních kurzů můžeme nabídnout i kurzy v německém nebo anglickém jazyce. Výukové materiály jsou k dispozici výhradně v anglickém jazyce.
Jak získám SAFe® certifikaci?
K získání SAFe® certifikace pro zvolenou roli vedou následující tři kroky: 1. Prvním podmínkou pro získání SAFe® certifikace je účast na jednom z níže uvedených certifikačních kurzů, čímž získáte i roční přístup do komunitního portálu Scaled Agile Inc. 2. Po absolvování certifikačního kurzu je potřeba v rámci komunitního portálu projít ještě několik kroků, které obsahují studiem vybraných kapitol SAFe® a úspěšné absolvování cvičného certifikačního testu. 3. Poté budete mít možnos složit vlastní certifikační zkoušku.
Která organizace vydává SAFe® certifikát?
SAFe® certifikáty vydává výhradně společnost Scaled Agile, Inc.
Je možné získat na školení slevu?
Poskytujeme množstevní slevu pro dva či více účastníků registrovaných na školení společně. Svůj požadavek na uplatnění slevy prosím specifikujte formou zadání požadavku na privátní/firemní školení, přičemž do požadavku uveďte, že se chcete ve skupině dvou či více osob zúčastnit veřejného kurzu.
Potřebuji fakturu za uskutečněnou platbu kurzu. Jak na to?
V případě, že kurz objednáte a zaplatíte online platební kartou, vystavujeme fakturu okamžitě. Zároveň ji automaticky zasíláme s potvrzením objednávky na emailovou adresu zadanou v procesu zadání objednávky. V případě, že kurz objednáte a zvolíte platbu bankovním převodem, vystavujeme okamžitě proforma fakturu. Proforma fakturu rovněž automaticky zasíláme s potvrzením objednávky na emailovou adresu zadanou v procesu zadání objednávky. Fakturu v tomto případě vystavujeme až poté, co registrujeme platbu na náš bankovní účet. V takové situaci opět dostanete automatický email s potvrzením platby i fakturou. Jestliže nemůžete fakturu, případně proforma fakturu, nalézt, můžete se kdykoliv obrázit na emailovou adresu fakturace@agilemiraculum.cz a o doklad požádat touto formou.

Máte zájem o privátní/firemní školení?

Sdělte nám vaše požadavky a my vám připravíme nabídku na míru.